Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kawaler Orderu Uśmiechu w bibliotece

Kawaler Orderu Uśmiechu w bibliotece

Kawaler Orderu Uśmiechu w bibliotece

Tydzień temu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarn. w Oddziale dla Dzieci odbyło się spotkanie autorskie z Kawalerem Orderu Uśmiechu - Andrzejem Grabowskim. Poeta, prozaik i niezależny publicysta, autor licznych książek dla dzieci i młodzieży przybliżył uczestnikom spotkania "piękniejszą stronę świata" opisaną w swoich utworach. Wszyscy w wielkim skupieniu i zainteresowaniu słuchali najnowszych opowieści i recytacji nigdzie jeszcze nie publikowanej poezji "Wujcia Andrzeja". 

Spędzone wspólnie chwile przebiegały w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Dzieci, zafascynowane dokonaniami autora, wypytywały o jego inspiracje, pierwsze kontakty z literaturą oraz o dalsze losy swoich ulubionych bohaterów książkowych. Wizyta pisarza cieszyła się wielkim zainteresowaniem najmłodszych czytelników biblioteki. Wśród nich byli m. in. uczniowie ze SP nr 2 w Dąbrowie Tarn. oraz ze SP w Gruszowie Wielkim. 
Po spotkaniu można było zakupić jedną z książek Andrzeja Grabowskiego ze specjalną dedykacją oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie z pisarzem. 

Źródło: inTARnet.pl

Tydzień temu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarn. w Oddziale dla Dzieci odbyło się spotkanie autorskie z Kawalerem Orderu Uśmiechu - Andrzejem Grabowskim. Poeta, prozaik i niezależny publicysta, autor licznych książek dla dzieci i młodzieży przybliżył uczestnikom spotkania "piękniejszą stronę świata" opisaną w swoich utworach. Wszyscy w wielkim skupieniu i zainteresowaniu słuchali najnowszych opowieści i recytacji nigdzie jeszcze nie publikowanej poezji "Wujcia Andrzeja".  Spędzone wspólnie chwile przebiegały w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Dzieci, zafascynowane dokonaniami autora, wypytywały o jego inspiracje, pierwsze kontakty z literaturą oraz o dalsze losy swoich ulubionych bohaterów książkowych. Wizyta pisarza cieszyła się wielkim zainteresowaniem najmłodszych czytelników biblioteki. Wśród nich byli m. in. uczniowie ze SP nr 2 w Dąbrowie Tarn. oraz ze SP w Gruszowie Wielkim.  Po spotkaniu można było zakupić jedną z książek Andrzeja Grabowskiego ze specjalną dedykacją oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie z pisarzem.  Źródło: inTARnet.pl