1. Kiermasz Świąteczny w Starostwie Powiatowym

Kiermasz Świąteczny w Starostwie Powiatowym

W dniu 7 grudnia br. od rana, w budynku Starostwa Powiatowego, swój Bożonarodzeniowy Kiermasz Przedświąteczny zorganizowały Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej.Na stoisku można było obejrzeć i kupić ozdoby choinkowe, kartki świąteczne i stroiki – wszystko wykonane własnoręcznie przez uczestników WTZ-ów, w pracowniach technicznej i plastycznej. Wystawione prace cieszyły się dużym powodzeniem, zarówno u władz Powiatu jaki i pracowników Starostwa Powiatowego oraz petentów. Środki ze sprzedaży ozdób WTZ przeznaczą na działalność własną m.in.: na organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych.