Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kiermasz bożonarodzeniowy WTZ w naszym urzędzie

Kiermasz bożonarodzeniowy WTZ w naszym urzędzie

Kiermasz bożonarodzeniowy WTZ w naszym urzędzie

W dniu dzisiejszym, tj. 1 grudnia 2017 roku, w holu głównym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbył się kiermasz bożonarodzeniowy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń", oferujący przepiękne świąteczne rękodzieło.

W ofercie podopiecznych WTZ znalazły się kartki świąteczne, unikatowe stroiki, szopki, ozdoby z drewna, aniołki oraz karmniki dla ptaków. Wzorem lat ubiegłych kiermasz przyciągnął miłośników pięknych i niepowtarzalnych ozdób świątecznych, wykonanych przez podopiecznych tej placówki w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej.

Stoisko bożonarodzeniowe odwiedziło wielu gości, wśród których byli m.in.: Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta, Maria Sztorc Skarbnik Powiatu, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów.

Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie przez podopiecznych WTZ, sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych.

Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną w całości wykorzystane na potrzeby placówki, w szczególności na organizację imprez oraz wyjazdów integracyjnych.

mags

W dniu dzisiejszym, tj. 1 grudnia 2017 roku, w holu głównym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbył się kiermasz bożonarodzeniowy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń", oferujący przepiękne świąteczne rękodzieło. W ofercie podopiecznych WTZ znalazły się kartki świąteczne, unikatowe stroiki, szopki, ozdoby z drewna, aniołki oraz karmniki dla ptaków. Wzorem lat ubiegłych kiermasz przyciągnął miłośników pięknych i niepowtarzalnych ozdób świątecznych, wykonanych przez podopiecznych tej placówki w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej. Stoisko bożonarodzeniowe odwiedziło wielu gości, wśród których byli m.in.: Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta, Maria Sztorc Skarbnik Powiatu, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów. Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie przez podopiecznych WTZ, sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych. Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną w całości wykorzystane na potrzeby placówki, w szczególności na organizację imprez oraz wyjazdów integracyjnych. mags
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG