Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kiermasz ozdób wielkanocnych WTZ w naszym urzędzie

Kiermasz ozdób wielkanocnych WTZ w naszym urzędzie

Kiermasz ozdób wielkanocnych WTZ w naszym urzędzie

W dniu dzisiejszym, tj. 16 marca 2018 roku, w holu głównym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbył się tradycyjny Kiermasz Wielkanocny Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń".

Jak co roku, nie zabrakło bogato zdobionych ozdób świątecznych i plastyki obrzędowej. W ofercie znalazły się kartki z życzeniami, stroiki, wianki na drzwi, koszyczki wielkanocne, pisanki, bogato zdobione przedmioty z drewna, a także obrazy.

Wzorem lat ubiegłych kiermasz przyciągnął miłośników pięknych i niepowtarzalnych ozdób wielkanocnych, wykonanych przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej, w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach: technicznej i plastycznej.

Stoisko z ozdobami świątecznymi odwiedzili m.in.: Marek Kopia wicestarosta, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów.

Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie przez podopiecznych WTZ, sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych.

Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną w całości wykorzystane na potrzeby placówki.

mags

W dniu dzisiejszym, tj. 16 marca 2018 roku, w holu głównym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbył się tradycyjny Kiermasz Wielkanocny Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń". Jak co roku, nie zabrakło bogato zdobionych ozdób świątecznych i plastyki obrzędowej. W ofercie znalazły się kartki z życzeniami, stroiki, wianki na drzwi, koszyczki wielkanocne, pisanki, bogato zdobione przedmioty z drewna, a także obrazy. Wzorem lat ubiegłych kiermasz przyciągnął miłośników pięknych i niepowtarzalnych ozdób wielkanocnych, wykonanych przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej, w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach: technicznej i plastycznej. Stoisko z ozdobami świątecznymi odwiedzili m.in.: Marek Kopia wicestarosta, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów. Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie przez podopiecznych WTZ, sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych. Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną w całości wykorzystane na potrzeby placówki. mags