Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej w naszym urzędzie

Kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej w naszym urzędzie

Kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej w naszym urzędzie

W dniu dzisiejszym naszym urzędzie gościliśmy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń". Jak co roku odbył się Kiermasz Wielkanocny, na którym nie zabrakło bogato zdobionych ozdób świątecznych i plastyki obrzędowej. W ofercie znalazły się także kartki z życzeniami, stroiki, wianki na drzwi, koszyczki, pisanki, bogato zdobione przedmioty z drewna, a także obrazy.

Stoisko z ozdobami świątecznymi odwiedzili m.in.: Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski, Marian Szajor Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów.

Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie przez podopiecznych placówki, sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych. Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną w całości wykorzystane na potrzeby placówki.

mags

W dniu dzisiejszym naszym urzędzie gościliśmy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń". Jak co roku odbył się Kiermasz Wielkanocny, na którym nie zabrakło bogato zdobionych ozdób świątecznych i plastyki obrzędowej. W ofercie znalazły się także kartki z życzeniami, stroiki, wianki na drzwi, koszyczki, pisanki, bogato zdobione przedmioty z drewna, a także obrazy. Stoisko z ozdobami świątecznymi odwiedzili m.in.: Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski, Marian Szajor Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów. Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie przez podopiecznych placówki, sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych. Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną w całości wykorzystane na potrzeby placówki. mags