Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Kiermasz Wielkanocny" w Starostwie Powiatowym

"Kiermasz Wielkanocny" w Starostwie Powiatowym

Warsztaty Terapii Zajęciowej" prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały w dniu dzisiejszym „Kiermasz Wielkanocny" w budynku głównym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uczestnicy warsztatów oferowali ręcznie wykonane kartki świąteczne, stroiki Wielkanocne oraz dodatki związane ze Świętami. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na integrację uczestników warsztatów. Kiermasz spotkał się z zainteresowaniem pracowników oraz klientów urzędu, którzy bardzo chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.

Warsztaty Terapii Zajęciowej" prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały w dniu dzisiejszym „Kiermasz Wielkanocny" w budynku głównym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy warsztatów oferowali ręcznie wykonane kartki świąteczne, stroiki Wielkanocne oraz dodatki związane ze Świętami. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na integrację uczestników warsztatów. Kiermasz spotkał się z zainteresowaniem pracowników oraz klientów urzędu, którzy bardzo chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.