1. Kiermasz Wielkanocny w Starostwie Powiatowym

Kiermasz Wielkanocny w Starostwie Powiatowym

Wczoraj 12 kwietnia 2011 roku w holu Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej wystawiali na sprzedaż ozdoby świąteczne z ornamentyką wielkanocną. W ofercie Kiermaszu znalazły się: kartki świąteczne, stroiki, koszyki wielkanocne, ozdoby z drewna oraz pisanki, które wykonane zostały własnoręcznie przez wychowanków Warsztatów.Wielkanocny asortyment spotkał się z dużym zainteresowaniem pracowników Starostwa i petentów.