Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Kiermasz Wielkanocny" w Starostwie

"Kiermasz Wielkanocny" w Starostwie

Warsztaty Terapii Zajęciowej" prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały w dniu dzisiejszym „Kiermasz Wielkanocny" w holu głównym budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uczestnicy warsztatów oferowali kartki świąteczne ręcznie wykonane, stroiki wielkanocne oraz dodatki związane ze Świętami wykonane przez uczestników Warsztatów. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na integrację uczestników warsztatów. Przeprowadzony kiermasz spotkał się z zainteresowaniem pracowników oraz klientów urzędu, którzy chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.

Warsztaty Terapii Zajęciowej" prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały w dniu dzisiejszym „Kiermasz Wielkanocny" w holu głównym budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy warsztatów oferowali kartki świąteczne ręcznie wykonane, stroiki wielkanocne oraz dodatki związane ze Świętami wykonane przez uczestników Warsztatów. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na integrację uczestników warsztatów. Przeprowadzony kiermasz spotkał się z zainteresowaniem pracowników oraz klientów urzędu, którzy chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.