1. Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny

W dniu dzisiejszym Warsztaty Terapii Zajęciowej prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały Kiermasz Wielkanocny w holu głównym budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.   Uczestnicy warsztatów oferowali kartki świąteczne ręcznie malowane, stroiki wielkanocne, dodatki związane ze Świętami i zbliżającą się wiosną wykonane przez uczestników Warsztatów.   Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na integrację oraz rehabilitację podopiecznych. Przeprowadzony kiermasz spotkał się z wielkim zainteresowaniem pracowników oraz klientów urzędu, którzy bardzo chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.