Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kiermasz WTZ w naszym urzędzie

Kiermasz WTZ w naszym urzędzie

Kiermasz WTZ w naszym urzędzie

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Warsztaty Terapii Zajęciowej organizują dla mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego Kiermasze Bożonarodzeniowe. 3 grudnia 2019 roku podopieczni WTZ z Dąbrowy Tarnowskiej odwiedzili m.in. nasz urząd.

W bogatej ofercie symboli Bożego Narodzenia znalazły się prace wykonane w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej WTZ, a były to kartki świąteczne, stroiki, choinki, szopki, obrazy na szkle, a także karmniki dla ptaków. Prace podopiecznych cieszyły się jak zwykle dużym zainteresowaniem wśród pracowników urzędu oraz petentów.

Środki pozyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na rehabilitację społeczną podopiecznych, m.in. na hipoterapię, wycieczki krajoznawcze, wyjazdy do teatrów czy muzeum, a także imprezy integracyjne.

Źródło: Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej/gd

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Warsztaty Terapii Zajęciowej organizują dla mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego Kiermasze Bożonarodzeniowe. 3 grudnia 2019 roku podopieczni WTZ z Dąbrowy Tarnowskiej odwiedzili m.in. nasz urząd. W bogatej ofercie symboli Bożego Narodzenia znalazły się prace wykonane w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej WTZ, a były to kartki świąteczne, stroiki, choinki, szopki, obrazy na szkle, a także karmniki dla ptaków. Prace podopiecznych cieszyły się jak zwykle dużym zainteresowaniem wśród pracowników urzędu oraz petentów. Środki pozyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na rehabilitację społeczną podopiecznych, m.in. na hipoterapię, wycieczki krajoznawcze, wyjazdy do teatrów czy muzeum, a także imprezy integracyjne. Źródło: Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej/gd