Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Klub Dąbrovia zaprasza na Festyn Rodzinny

Klub Dąbrovia zaprasza na Festyn Rodzinny

Klub Dąbrovia zaprasza na Festyn Rodzinny

Klub Dąbrovia obchodzi w tym roku Jubileusz 100-lecia działalności. Z tej okazji przez cały rok organizowane są wydarzenia sportowe dla dzieci i dorosłych. Odbyły się już Halowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie, Dzień Dziecka na Sportowo, Bieg 100-lecia Dąbrovii, Gale Sportu oraz Bal Jubileuszowy.

Zbliża się kolejne wydarzenie: Festyn Rodzinny, który odbędzie się w sobotę 6 sierpnia 2022 roku na stadionie Dąbrovii przy ul. Sportowej 4. I tym razem dla wszystkich zainteresowanych, będzie okazja aktywnie spędzić czas wolny. Impreza rozpocznie się o godz.12:00. W trakcie festynu będzie można nabyć los uprawniający do udziału w loterii fantowej, w której przewidziane są cenne nagrody rzeczowe, a dla fanów piłki nożnej gadżety z autografami znanych piłkarzy Reprezentacji Polski. Dochód z loterii przeznaczony będzie na organizację zajęć sportowych dzieci i młodzieży.

Losowanie nagród odbywać się będzie w trakcie imprezy oraz w przerwie meczu piłkarskiego, który rozpocznie się o godz. 17:00. Na boisku zmierzą się drużyny Dąbrovii z Dąbrowy Tarnowskiej i KTS Weszło Warszawa. Dla kibiców przygotowany będzie również punkt, w którym będą do nabycia gadżety klubowe: szaliki, proporczyki, okolicznościowe medale klubowe, pinsy/medale, jubileuszowa klubowa koszulka meczowa, kalendarze, kubki, itp. Ponadto Klub Dąbrovia wraz z Restauracją Powiśle przygotowali ogródek gastronomiczny z napojami i grillem, na którym przyrządzane będą pyszne kiełbaski od Pana Jacka Piaseckiego. Podczas Festynu dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji takich jak: turnieje piłki nożnej oraz turniej łuczniczy dla amatorów, nauka strzelania z łuku, dmuchańce, wata cukrowa, pop-corn, lody, malowanie twarzy, okolicznościowe sportowe tatuaże, balony.

Dużo frajdy i śmiechu na pewno sprawi BumberBall, czyli gra w piłkę, podczas której zawodnicy mają założone na sobie dmuchane kule. Przedsiębiorstwa i instytucję zachęcamy do wystawienia swojego stoiska podczas festynu i zaproponowania swoich atrakcji dla dzieci. Klub Dąbrovia serdecznie zaprasza do udziału w Festynie Rodzinnym całe rodziny.

Program Festynu Rodzinnego:

START Godz.12:00

- loteria fantowa z cennymi nagrodami
- zabawy i turniej piłki nożnej
- nauka strzelania z łuku oraz turniej łuczniczy
- BumberBall
- dmuchańce
- wata cukrowa
- pop-corn
- lody
- kiełbaska z grilla
- napoje dla dzieci i dorosłych
- malowanie twarzy
- okolicznościowe sportowe „tatuaże”
- „sklepik” kibica Dąbrovii

godz.17:00 MECZ PIŁKI NOŻNEJ: MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA – KTS WESZŁO WARSZAWA

Klub Dąbrovia obchodzi w tym roku Jubileusz 100-lecia działalności. Z tej okazji przez cały rok organizowane są wydarzenia sportowe dla dzieci i dorosłych. Odbyły się już Halowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie, Dzień Dziecka na Sportowo, Bieg 100-lecia Dąbrovii, Gale Sportu oraz Bal Jubileuszowy. Zbliża się kolejne wydarzenie: Festyn Rodzinny, który odbędzie się w sobotę 6 sierpnia 2022 roku na stadionie Dąbrovii przy ul. Sportowej 4. I tym razem dla wszystkich zainteresowanych, będzie okazja aktywnie spędzić czas wolny. Impreza rozpocznie się o godz.12:00. W trakcie festynu będzie można nabyć los uprawniający do udziału w loterii fantowej, w której przewidziane są cenne nagrody rzeczowe, a dla fanów piłki nożnej gadżety z autografami znanych piłkarzy Reprezentacji Polski. Dochód z loterii przeznaczony będzie na organizację zajęć sportowych dzieci i młodzieży. Losowanie nagród odbywać się będzie w trakcie imprezy oraz w przerwie meczu piłkarskiego, który rozpocznie się o godz. 17:00. Na boisku zmierzą się drużyny Dąbrovii z Dąbrowy Tarnowskiej i KTS Weszło Warszawa. Dla kibiców przygotowany będzie również punkt, w którym będą do nabycia gadżety klubowe: szaliki, proporczyki, okolicznościowe medale klubowe, pinsy/medale, jubileuszowa klubowa koszulka meczowa, kalendarze, kubki, itp. Ponadto Klub Dąbrovia wraz z Restauracją Powiśle przygotowali ogródek gastronomiczny z napojami i grillem, na którym przyrządzane będą pyszne kiełbaski od Pana Jacka Piaseckiego. Podczas Festynu dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji takich jak: turnieje piłki nożnej oraz turniej łuczniczy dla amatorów, nauka strzelania z łuku, dmuchańce, wata cukrowa, pop-corn, lody, malowanie twarzy, okolicznościowe sportowe tatuaże, balony. Dużo frajdy i śmiechu na pewno sprawi BumberBall, czyli gra w piłkę, podczas której zawodnicy mają założone na sobie dmuchane kule. Przedsiębiorstwa i instytucję zachęcamy do wystawienia swojego stoiska podczas festynu i zaproponowania swoich atrakcji dla dzieci. Klub Dąbrovia serdecznie zaprasza do udziału w Festynie Rodzinnym całe rodziny. Program Festynu Rodzinnego: START Godz.12:00 - loteria fantowa z cennymi nagrodami- zabawy i turniej piłki nożnej- nauka strzelania z łuku oraz turniej łuczniczy- BumberBall- dmuchańce- wata cukrowa- pop-corn- lody- kiełbaska z grilla- napoje dla dzieci i dorosłych- malowanie twarzy- okolicznościowe sportowe „tatuaże”- „sklepik” kibica Dąbrovii godz.17:00 MECZ PIŁKI NOŻNEJ: MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA – KTS WESZŁO WARSZAWA