Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Knedle ze śliwkami” KGW Wsi Zalipie zajęły II miejsce w finale „Bitwy Regionów”

„Knedle ze śliwkami” KGW Wsi Zalipie zajęły II miejsce w finale „Bitwy Regionów”

„Knedle ze śliwkami” KGW Wsi Zalipie zajęły II miejsce w finale „Bitwy Regionów”

Wyśmienite „Knedle ze śliwkami” Koła Gospodyń Wsi Zalipie zajęły II mnie na podium w finale ogólnopolskiego konkursu „Bitwy Regionów”, który odbył się w Domu Polonii w Pułtusku. To wyjątkowe osiągnięcie, które bez wątpienia jest powodem do dumy i satysfakcji, a także nagrodą za ciężką pracę, talent i wspaniały kunszt kulinarny. Potrawy oceniał między innymi Karol Okrasa, który był przewodniczącym Jury.

Laureaci z naszego powiatu odebrali nagrodę z rąk Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka.

„Bitwa Regionów” to konkurs organizowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy zaangażowaniu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego, który od 2015 r. wpisuje się w kalendarz kulinarnych wydarzeń i który dowodzi, że polska kuchnia jest nie tylko jest smaczna i niezwykle różnorodna, ale także może być niewyczerpanym źródłem inspiracji. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 3197 Kół Gospodyń Wiejskich. Spośród zespołów biorących udział w tegorocznej „Bitwie Regionów” wyłoniono 227 zwycięzców eliminacji regionalnych, a 16 najlepszych zespołów stanęło w szranki w Pułtusku, w tym Koło Gospodyń Wiejskich Wsi Zalipie, które zajęło II miejsce.

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego składa serdeczne gratulacje
dla Koła Gospodyń Wiejskich Wsi Zalipie
za osiągnięcie tak wspaniałego sukcesu,
promowanie naszego regionu i rodzimych tradycji kulinarnych,
a także życzy dalszych sukcesów!

Wyśmienite „Knedle ze śliwkami” Koła Gospodyń Wsi Zalipie zajęły II mnie na podium w finale ogólnopolskiego konkursu „Bitwy Regionów”, który odbył się w Domu Polonii w Pułtusku. To wyjątkowe osiągnięcie, które bez wątpienia jest powodem do dumy i satysfakcji, a także nagrodą za ciężką pracę, talent i wspaniały kunszt kulinarny. Potrawy oceniał między innymi Karol Okrasa, który był przewodniczącym Jury. Laureaci z naszego powiatu odebrali nagrodę z rąk Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka. „Bitwa Regionów” to konkurs organizowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy zaangażowaniu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego, który od 2015 r. wpisuje się w kalendarz kulinarnych wydarzeń i który dowodzi, że polska kuchnia jest nie tylko jest smaczna i niezwykle różnorodna, ale także może być niewyczerpanym źródłem inspiracji. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 3197 Kół Gospodyń Wiejskich. Spośród zespołów biorących udział w tegorocznej „Bitwie Regionów” wyłoniono 227 zwycięzców eliminacji regionalnych, a 16 najlepszych zespołów stanęło w szranki w Pułtusku, w tym Koło Gospodyń Wiejskich Wsi Zalipie, które zajęło II miejsce. Samorząd Powiatu Dąbrowskiego składa serdeczne gratulacje dla Koła Gospodyń Wiejskich Wsi Zalipie za osiągnięcie tak wspaniałego sukcesu, promowanie naszego regionu i rodzimych tradycji kulinarnych, a także życzy dalszych sukcesów!