Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu zaprasza na spotkanie profilaktyki zdrowia

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu zaprasza na spotkanie profilaktyki zdrowia

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu zaprasza na spotkanie profilaktyki zdrowia

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu zaprasza na spotkanie profilaktyki zdrowia, które odbędzie się w sobotę 2 października 2021 roku o godzinie 15:00 w Wiejskim Ośrodku Doradztwa Rolnicznego w Lubaszu.

Uczestnicy spotkania będą mieć możliwość pogłębienia wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz poprawnego wykonywania samobadania piersi.

Gościem spotkania będzie Fundacja Kochasz Dopilnuj, bohaterka akcji PomacajSię i autorka kanału Youtube OnkoFitka Lidka.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi obostrzeniami Organizatorzy zwracają się z prośbą o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu: 666 943 079 lub PAULINA.DANISZ@GMAIL.COM oraz o przestrzeganie przez uczestników spotkania, obowiązujących zaleceń sanitarnych.

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu zaprasza na spotkanie profilaktyki zdrowia, które odbędzie się w sobotę 2 października 2021 roku o godzinie 15:00 w Wiejskim Ośrodku Doradztwa Rolnicznego w Lubaszu. Uczestnicy spotkania będą mieć możliwość pogłębienia wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz poprawnego wykonywania samobadania piersi. Gościem spotkania będzie Fundacja Kochasz Dopilnuj, bohaterka akcji PomacajSię i autorka kanału Youtube OnkoFitka Lidka. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi obostrzeniami Organizatorzy zwracają się z prośbą o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu: 666 943 079 lub PAULINA.DANISZ@GMAIL.COM oraz o przestrzeganie przez uczestników spotkania, obowiązujących zaleceń sanitarnych.   Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu