Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolędnicy Misyjni z wizytą w Starostwie Powiatowym

Kolędnicy Misyjni z wizytą w Starostwie Powiatowym

Kolędnicy Misyjni z wizytą w Starostwie Powiatowym

Dzisiaj Kolędnicy Misyjni ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odwiedzili Starostwo Powiatowe.

Grupy kolędnicze do Święta Trzech Króli odwiedzą tysiące rodzin. Wspierają projekty związane z pracą księży, sióstr i świeckich wśród dzieci z Republiki Konga, Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Brazylii i Wietnamu.

Hasłem tegorocznego kolędowania jest „Samu Bana Ke Kuha”, co znaczy: „by dzieci mogły usłyszeć”. Nawiązuje ono do pomocy dzieciom w Kamerunie.

W tym roku dzięki kolędnikom misyjnym z diecezji tarnowskiej i ofiarności ludzi dobrej woli będzie mogła powstać szkoła dla dzieci głuchoniemych w Kamerunie.

Dzisiaj Kolędnicy Misyjni ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odwiedzili Starostwo Powiatowe. Grupy kolędnicze do Święta Trzech Króli odwiedzą tysiące rodzin. Wspierają projekty związane z pracą księży, sióstr i świeckich wśród dzieci z Republiki Konga, Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Brazylii i Wietnamu. Hasłem tegorocznego kolędowania jest „Samu Bana Ke Kuha”, co znaczy: „by dzieci mogły usłyszeć”. Nawiązuje ono do pomocy dzieciom w Kamerunie. W tym roku dzięki kolędnikom misyjnym z diecezji tarnowskiej i ofiarności ludzi dobrej woli będzie mogła powstać szkoła dla dzieci głuchoniemych w Kamerunie.