Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolędnicy Misyjni z wizytą w Starostwie Powiatowym

Kolędnicy Misyjni z wizytą w Starostwie Powiatowym

Kolędnicy Misyjni z wizytą w Starostwie Powiatowym

  Dzisiaj Kolędnicy Misyjni ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odwiedzili Starostwo Powiatowe.

  Usłysz płacz dzieci, pomóż Boga im zanieść. Ma toto ti amolenge. To nasze wołanie - tak brzmi refren hymnu i równocześnie hasło tegorocznych Kolędników Misyjnych .

  Kolędnicy w kolorowych strojach, niosąc gwiazdę będą przemierzać miasta i miejscowości, by zapukać do domów tysięcy ludzi. Po raz dwudziesty drugi mali kolędnicy będą opowiadać o losie swoich rówieśników z krajów misyjnych.

  Dzieci odwiedzając domy przedstawią krótką inscenizację i zaśpiewają hymn. Ogłoszony przez Wydział Misyjny konkurs na ten utwór, wygrał hymn Kolędników Misyjnych przygotowany przez grupę dzieci - kolędników z parafii bł. Karoliny w Tarnowie.

  W tym roku zebranymi ofiarami kolędnicy będą wspierać projekty związane z pracą księży, sióstr i świeckich wśród dzieci z Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Boliwii, Kazachstanu, Republiki Konga oraz Indii w ramach funduszu Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.

  Dzisiaj Kolędnicy Misyjni ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odwiedzili Starostwo Powiatowe.   Usłysz płacz dzieci, pomóż Boga im zanieść. Ma toto ti amolenge. To nasze wołanie - tak brzmi refren hymnu i równocześnie hasło tegorocznych Kolędników Misyjnych .   Kolędnicy w kolorowych strojach, niosąc gwiazdę będą przemierzać miasta i miejscowości, by zapukać do domów tysięcy ludzi. Po raz dwudziesty drugi mali kolędnicy będą opowiadać o losie swoich rówieśników z krajów misyjnych.   Dzieci odwiedzając domy przedstawią krótką inscenizację i zaśpiewają hymn. Ogłoszony przez Wydział Misyjny konkurs na ten utwór, wygrał hymn Kolędników Misyjnych przygotowany przez grupę dzieci - kolędników z parafii bł. Karoliny w Tarnowie.   W tym roku zebranymi ofiarami kolędnicy będą wspierać projekty związane z pracą księży, sióstr i świeckich wśród dzieci z Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Boliwii, Kazachstanu, Republiki Konga oraz Indii w ramach funduszu Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.