Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejna dotacja na inwestycje w naszym powiecie

Kolejna dotacja na inwestycje w naszym powiecie

Kolejna dotacja na inwestycje w naszym powiecie

Powiat Dąbrowski jest jednym z 8 powiatów Województwa Małopolskiego, które otrzymają dofinansowanie na realizację przyszłorocznych inwestycji w ramach drugiego etapu Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Na liście zatwierdzonych przez Ministra Administracji i Cyfryzacji projektów w ramach dróg powiatowych znaleźliśmy się na 5 miejscu.

W ramach uzyskanego dofinansowania w wysokości 1 mln zł przebudowane będą dwie drogi powiatowe tj. Swarzów – Mędrzechów – Delastowice na odcinku Swarzów – Mędrzechów o długości 1,3 km oraz Podborze – Smęgorzów o długości 0,5 km.

Jest to kolejna inwestycja, która uzyskała dofinansowanie ze środków zewnętrznych.

Powiat Dąbrowski jest jednym z 8 powiatów Województwa Małopolskiego, które otrzymają dofinansowanie na realizację przyszłorocznych inwestycji w ramach drugiego etapu Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Na liście zatwierdzonych przez Ministra Administracji i Cyfryzacji projektów w ramach dróg powiatowych znaleźliśmy się na 5 miejscu. W ramach uzyskanego dofinansowania w wysokości 1 mln zł przebudowane będą dwie drogi powiatowe tj. Swarzów – Mędrzechów – Delastowice na odcinku Swarzów – Mędrzechów o długości 1,3 km oraz Podborze – Smęgorzów o długości 0,5 km. Jest to kolejna inwestycja, która uzyskała dofinansowanie ze środków zewnętrznych.