1. Kolejna dotacja WFOŚiGW dla Powiatu Dąbrowskiego

Kolejna dotacja WFOŚiGW dla Powiatu Dąbrowskiego

mags.

Powiat Dąbrowski uchwałą Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie z dnia 26 kwietnia 2017 roku otrzymał dotację w wysokości 11 864, 61 zł na zadanie pn. „Zagospodarowanie terenu wokół budynku położonego przy ul. Szpitalnej 1 w Dąbrowie Tarnowskiej". Dzięki tej inwestycji, wokół budynku, w którym mieści się m.in. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, a także Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna powstanie przestrzeń z trawnikami, krzewami, a także małą architekturą. Prace przy tym zadaniu potrwają do końca czerwca, a całkowity koszt szacowany jest na kwotę 39 712,60 zł. mags.