Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejna edycja strażackiego konkursu plastycznego

Kolejna edycja strażackiego konkursu plastycznego

Kolejna edycja strażackiego konkursu plastycznego

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Prace będą oceniane w pięciu grupach wiekowych (przedszkola, kl. I-IV i kl. V-VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe).

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny ma na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży
i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw.

Prace oceniane są w pięciu grupach wiekowych:

  • I grupa – przedszkola
  • II grupa – szkoły podstawowe (kl. I – IV)
  • III grupa – szkoły podstawowe (kl. V – VIII)
  • IV grupa – szkoły ponadpodstawowe
  • V grupa – osoby dorosłe

Tematyka konkursu obejmuje udział środowiska strażackiego w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych i ekologicznych, szkoleniach, zawodach jak również tematykę historii pożarnictwa.

Edycja konkursu 2022-2023 odbędzie się przy współpracy z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych w związku z 100-leciem istnienia i działalności Lasów Państwowych.

W związku z powyższym prace z akcentem odnoszącym się do zagadnienia ochrony środowiska i klimatu będą mile widziane.

Ze względu na wieloetapowy charakter konkursu, prosimy o dostarczanie prac na etapie powiatowym (po eliminacjach środowiskowych i gminnych) oraz osoby dorosły do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej (ul. Żabieńska 20),
w terminie do dnia 13 stycznia 2023 roku.

Szczegółowe warunki konkursu zawiera załączony regulamin.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Prace będą oceniane w pięciu grupach wiekowych (przedszkola, kl. I-IV i kl. V-VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe). Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny ma na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw. Prace oceniane są w pięciu grupach wiekowych: I grupa – przedszkola II grupa – szkoły podstawowe (kl. I – IV) III grupa – szkoły podstawowe (kl. V – VIII) IV grupa – szkoły ponadpodstawowe V grupa – osoby dorosłe Tematyka konkursu obejmuje udział środowiska strażackiego w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych i ekologicznych, szkoleniach, zawodach jak również tematykę historii pożarnictwa. Edycja konkursu 2022-2023 odbędzie się przy współpracy z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych w związku z 100-leciem istnienia i działalności Lasów Państwowych. W związku z powyższym prace z akcentem odnoszącym się do zagadnienia ochrony środowiska i klimatu będą mile widziane. Ze względu na wieloetapowy charakter konkursu, prosimy o dostarczanie prac na etapie powiatowym (po eliminacjach środowiskowych i gminnych) oraz osoby dorosły do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej (ul. Żabieńska 20), w terminie do dnia 13 stycznia 2023 roku. Szczegółowe warunki konkursu zawiera załączony regulamin. Pliki do pobrania Pobierz plik Karta_zgłoszenia_RODO-1.pdf Pobierz plik Regulamin-2.pdf