Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejna karetka i dary dla walczącej Ukrainy

Kolejna karetka i dary dla walczącej Ukrainy

Kolejna karetka i dary dla walczącej Ukrainy

Dzisiaj po stronie ukraińskiej, tuż przy granicy polsko – ukraińskiej, odbyło się kolejne przekazanie darów dla mieszkańców miasta Bałta na Ukrainie, w którym uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Dyrektor Szpitala w Bałcie Kacmaza Roman Wasilowić.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej ofiarował kolejną bardzo potrzebną karetkę, która trafi do Bałckiego Wieloprofilowego Szpitala Miejskiego.
Razem z karetką został przekazany agregat prądotwórczy zakupiony przez Zespół Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z darowizny otrzymanej od przedsiębiorcy z Berlina na wsparcie walczącej Ukrainy i jej mieszkańców przebywających w Polsce. Przekazano również żywność, środki czystości i materiały opatrunkowe zebrane przez samorząd uczniowski tej szkoły oraz druhów Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Oddział Dąbrowa Tarnowska pod przewodnictwem Rafała Szydłowskiego.

Składamy serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy okazali solidarność z mieszkańcami partnerskiego miasta Bałta i włączyli się w tą pomoc!

Dzisiaj po stronie ukraińskiej, tuż przy granicy polsko – ukraińskiej, odbyło się kolejne przekazanie darów dla mieszkańców miasta Bałta na Ukrainie, w którym uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Dyrektor Szpitala w Bałcie Kacmaza Roman Wasilowić. Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej ofiarował kolejną bardzo potrzebną karetkę, która trafi do Bałckiego Wieloprofilowego Szpitala Miejskiego. Razem z karetką został przekazany agregat prądotwórczy zakupiony przez Zespół Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z darowizny otrzymanej od przedsiębiorcy z Berlina na wsparcie walczącej Ukrainy i jej mieszkańców przebywających w Polsce. Przekazano również żywność, środki czystości i materiały opatrunkowe zebrane przez samorząd uczniowski tej szkoły oraz druhów Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Oddział Dąbrowa Tarnowska pod przewodnictwem Rafała Szydłowskiego. Składamy serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy okazali solidarność z mieszkańcami partnerskiego miasta Bałta i włączyli się w tą pomoc!