Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejna w tym roku promesa dla Powiatu Dąbrowskiego na infrastrukturę drogową

Kolejna w tym roku promesa dla Powiatu Dąbrowskiego na infrastrukturę drogową

Kolejna w tym roku promesa dla Powiatu Dąbrowskiego na infrastrukturę drogową

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego otrzymał kolejną w tym roku promesę na realizację zadań w zakresie infrastruktury drogowej. W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek odebrał z rąk Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika promesę w wysokości 1 025 610 zł z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na remont drogi powiatowej w miejscowości Suchy Grunt.

W spotkaniu uczestniczył również Poseł Na Sejm RP Wiesław Krajewski, który wspierał starania władz powiatowych w tym zakresie.
Remont drogi w tej miejscowości to bardzo potrzebna i oczekiwana inwestycja, która będzie zakończona jeszcze w tym roku.
Już w najbliższym czasie ruszy procedura przetargowa w celu wyłonienia wykonawcy robót.

 

msmol

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego otrzymał kolejną w tym roku promesę na realizację zadań w zakresie infrastruktury drogowej. W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek odebrał z rąk Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika promesę w wysokości 1 025 610 zł z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na remont drogi powiatowej w miejscowości Suchy Grunt. W spotkaniu uczestniczył również Poseł Na Sejm RP Wiesław Krajewski, który wspierał starania władz powiatowych w tym zakresie.Remont drogi w tej miejscowości to bardzo potrzebna i oczekiwana inwestycja, która będzie zakończona jeszcze w tym roku. Już w najbliższym czasie ruszy procedura przetargowa w celu wyłonienia wykonawcy robót.   msmol