Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne Biuro Posła Roberta Pantery

Kolejne Biuro Posła Roberta Pantery

Kolejne Biuro Posła Roberta Pantery

W dniu 17 kwietnia br. w Żabnie odbyło się otwarcie biura poselskiego Posła na Sejm RP Roberta Pantery. Jest to już 4 biuro poselskie Posła Pantery. Pozostałe biura znajdują się w Dąbrowie Tarnowskiej, Szczucinie i Tarnowie. Placówka będzie miała charakter doradczo- pomocowy.

Biuro posła Pantery zlokalizowane jest w budynku koło straży pożarnej w Żabnie, ul. Rynek 29.Kierował nim będzie Pan Marek Rogoż- Asystent Społeczny Posła.

Oprócz stałych dyżurów radcy prawnego będzie istniała również możliwość spotkania się bezpośrednio z Posłem. Pan Robert Pantera będzie obecny w swoim biurze w Żabnie, co drugi poniedziałek od 10 do 11 oraz co drugi piątek od 17-18 (za wyjątkiem dni, w które odbywa się posiedzenie Sejmu). Dokładniejsze daty dyżurów Posła Pantery zostaną ustalone w najbliższym czasie.

W dniu 17 kwietnia br. w Żabnie odbyło się otwarcie biura poselskiego Posła na Sejm RP Roberta Pantery. Jest to już 4 biuro poselskie Posła Pantery. Pozostałe biura znajdują się w Dąbrowie Tarnowskiej, Szczucinie i Tarnowie. Placówka będzie miała charakter doradczo- pomocowy. Biuro posła Pantery zlokalizowane jest w budynku koło straży pożarnej w Żabnie, ul. Rynek 29.Kierował nim będzie Pan Marek Rogoż- Asystent Społeczny Posła. Oprócz stałych dyżurów radcy prawnego będzie istniała również możliwość spotkania się bezpośrednio z Posłem. Pan Robert Pantera będzie obecny w swoim biurze w Żabnie, co drugi poniedziałek od 10 do 11 oraz co drugi piątek od 17-18 (za wyjątkiem dni, w które odbywa się posiedzenie Sejmu). Dokładniejsze daty dyżurów Posła Pantery zostaną ustalone w najbliższym czasie.