Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne dofinansowanie dla szkół ponadpodstawowych w ramach przedsięwzięcia „Poznaj polskie ślady w Europie”

Kolejne dofinansowanie dla szkół ponadpodstawowych w ramach przedsięwzięcia „Poznaj polskie ślady w Europie”

Kolejne dofinansowanie dla szkół ponadpodstawowych w ramach  przedsięwzięcia „Poznaj polskie ślady w Europie”

Powiat Dąbrowski uzyskał dofinansowanie  w wysokości 75 tys. zł ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na realizację  w 2023 roku wycieczek szkolnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych w ramach przedsięwzięcia „Poznaj polskie ślady w Europie”. Wkład własny to kwota 19 090 zł.

Dzięki temu dofinansowaniu uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej będą mogli wyjechać na pięciodniową wycieczkę do Pragi i Wiednia, aby poznawać zabytki polskiej kultury i ślady działalności wybitnych Polaków na terenie Czech i Austrii.

 

Powiat Dąbrowski uzyskał dofinansowanie  w wysokości 75 tys. zł ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na realizację  w 2023 roku wycieczek szkolnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych w ramach przedsięwzięcia „Poznaj polskie ślady w Europie”. Wkład własny to kwota 19 090 zł. Dzięki temu dofinansowaniu uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej będą mogli wyjechać na pięciodniową wycieczkę do Pragi i Wiednia, aby poznawać zabytki polskiej kultury i ślady działalności wybitnych Polaków na terenie Czech i Austrii.  
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG