Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne komputery od Fundacji Urbańczyka

Kolejne komputery od Fundacji Urbańczyka

Kolejne komputery od Fundacji Urbańczyka

17 stycznia br. Prezes Fundacji im. Andrzeja Urbańczyka - Wojciech Filemonowicz - przekazał 6 zestawów komputerowych dla szkół z terenu dąbrowskiej gminy. Tym razem dary w postaci komputerów i drukarek otrzymały szkoły w Żelazówce i Laskówce Chorąskiej. Zgodnie z intencją nieżyjącego już patrona Fundacji, Andrzeja Urbańczyka, jej prezes Wojciech Filemonowicz przekazuje zestawy komputerowe dla szkolnych pracowni komputerowych a szczególnie dla bibliotek szkolnych. W ciągu ostatnich 12. miesięcy Fundacja przekazała już 20 takich zestawów do placówek oświatowych Gminy Dąbrowa Tarnowska. 

Komputerowa pracownia w Szkole Podstawowej w Żelazówce była kolejną w tym dniu placówka odwiedzoną i obdarowaną przez Fundację im. A. Urbańczyka. Sprzęt od Prezesa Filemonowicza odebrała dyr. szkoły Lucyna Libera, która podziękowała prezesowi za ten piękny dar. Przy przekazaniu był obecny Burmistrz Gminy Dąbrowa Tarnowska - Stanisław Początek, Przewodniczący Rady Miejskiej - Marian Wojtyto, sołtys - Żelazówki Kazimierz Pinas. Z pięknym programem słowno muzycznym, przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli wystąpiły dzieci z tamtejszej szkoły. 
Kolejną szkołą, której biblioteka otrzymała sprzęt komputerowy była Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej. Komputery i drukarka zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor - Teresy Dąbrowa. Tutaj także, dzieci przygotowały zestaw kolęd i bożonarodzeniowych wierszy oraz szczere i gorące podziękowania, tak dla Burmistrza Stanisława Początka jaki i dla ofiarodawcy sprzętu Wojciecha Filemonowicza. 
Przekazane komputery zapewne będą wspaniale służyły dzieciom z obydwu szkół, tak do nauki, poznawania świata przez Internet jak i do zabawy. 

Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarnowska

17 stycznia br. Prezes Fundacji im. Andrzeja Urbańczyka - Wojciech Filemonowicz - przekazał 6 zestawów komputerowych dla szkół z terenu dąbrowskiej gminy. Tym razem dary w postaci komputerów i drukarek otrzymały szkoły w Żelazówce i Laskówce Chorąskiej. Zgodnie z intencją nieżyjącego już patrona Fundacji, Andrzeja Urbańczyka, jej prezes Wojciech Filemonowicz przekazuje zestawy komputerowe dla szkolnych pracowni komputerowych a szczególnie dla bibliotek szkolnych. W ciągu ostatnich 12. miesięcy Fundacja przekazała już 20 takich zestawów do placówek oświatowych Gminy Dąbrowa Tarnowska.  Komputerowa pracownia w Szkole Podstawowej w Żelazówce była kolejną w tym dniu placówka odwiedzoną i obdarowaną przez Fundację im. A. Urbańczyka. Sprzęt od Prezesa Filemonowicza odebrała dyr. szkoły Lucyna Libera, która podziękowała prezesowi za ten piękny dar. Przy przekazaniu był obecny Burmistrz Gminy Dąbrowa Tarnowska - Stanisław Początek, Przewodniczący Rady Miejskiej - Marian Wojtyto, sołtys - Żelazówki Kazimierz Pinas. Z pięknym programem słowno muzycznym, przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli wystąpiły dzieci z tamtejszej szkoły.  Kolejną szkołą, której biblioteka otrzymała sprzęt komputerowy była Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej. Komputery i drukarka zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor - Teresy Dąbrowa. Tutaj także, dzieci przygotowały zestaw kolęd i bożonarodzeniowych wierszy oraz szczere i gorące podziękowania, tak dla Burmistrza Stanisława Początka jaki i dla ofiarodawcy sprzętu Wojciecha Filemonowicza.  Przekazane komputery zapewne będą wspaniale służyły dzieciom z obydwu szkół, tak do nauki, poznawania świata przez Internet jak i do zabawy.  Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarnowska