Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne pieniądze dla Powiatu na usuwanie klęsk żywiołowych

Kolejne pieniądze dla Powiatu na usuwanie klęsk żywiołowych

Kolejne pieniądze dla Powiatu na usuwanie klęsk żywiołowych

W dniu 21 lipca 2008 r. w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia promes na dofinansowanie skutków klęsk żywiołowych.

Promesę w wysokości 400 tys. zł na odbudowę infrastruktury drogowo-mostowej z rąk Wojewody Małopolskiego Jerzego Millera i Radcy Ministra w Biurze ds. Usuwania Skutków Klęsk Żywiołowych Józefa Warkocza odebrał Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.

Jest to już druga transza w tym roku przyznana Powiatowi Dąbrowskiemu na usuwanie klęsk żywiołowych. Poprzednio Powiat otrzymał 350 tys. zł

Otrzymane przez Powiat fundusze pozwolą w części wyremontować infrastrukturę drogową zniszczoną podczas podtopień i powodzi w poprzednich latach oraz poprawią bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. Pula środków zapewnionych przez Biuro ds. Usuwania Skutków Klęsk Żywiołowych zostanie powiększona o środki własne Powiatu Dąbrowskiego.

W najbliższym czasie, Zarząd Powiatu podejmie decyzje, które zadania zostaną zrealizowane w ramach tych środków.

W dniu 21 lipca 2008 r. w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia promes na dofinansowanie skutków klęsk żywiołowych. Promesę w wysokości 400 tys. zł na odbudowę infrastruktury drogowo-mostowej z rąk Wojewody Małopolskiego Jerzego Millera i Radcy Ministra w Biurze ds. Usuwania Skutków Klęsk Żywiołowych Józefa Warkocza odebrał Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski. Jest to już druga transza w tym roku przyznana Powiatowi Dąbrowskiemu na usuwanie klęsk żywiołowych. Poprzednio Powiat otrzymał 350 tys. zł Otrzymane przez Powiat fundusze pozwolą w części wyremontować infrastrukturę drogową zniszczoną podczas podtopień i powodzi w poprzednich latach oraz poprawią bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. Pula środków zapewnionych przez Biuro ds. Usuwania Skutków Klęsk Żywiołowych zostanie powiększona o środki własne Powiatu Dąbrowskiego. W najbliższym czasie, Zarząd Powiatu podejmie decyzje, które zadania zostaną zrealizowane w ramach tych środków.