Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne pieniądze płyną do powiatu

Kolejne pieniądze płyną do powiatu

Kolejne pieniądze płyną do powiatu

We wtorek 11.09.2007 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie z rąk Wiceministra MSWiA Pawła Solocha, Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski otrzymał promesę w wysokości 170 tyś zł na remonty dróg w ramach programu usuwania skutków powodzi. Powiat zapewni dodatkowo 20% tej kwoty z własnego budżetu. Jest to już trzecia transza w tym roku.

Łącznie w 2007 roku Powiat Dąbrowski otrzymał 870 tyś. zł na ten cel.

Na jednym z najbliższych posiedzeń, Zarząd Powiatu podejmie decyzję, jakie zadania będą realizowane z otrzymanej trzeciej transzy środków pieniężnych z Biura ds. Usuwania Skutków Klęsk Żywiołowych.

We wtorek 11.09.2007 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie z rąk Wiceministra MSWiA Pawła Solocha, Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski otrzymał promesę w wysokości 170 tyś zł na remonty dróg w ramach programu usuwania skutków powodzi. Powiat zapewni dodatkowo 20% tej kwoty z własnego budżetu. Jest to już trzecia transza w tym roku. Łącznie w 2007 roku Powiat Dąbrowski otrzymał 870 tyś. zł na ten cel. Na jednym z najbliższych posiedzeń, Zarząd Powiatu podejmie decyzję, jakie zadania będą realizowane z otrzymanej trzeciej transzy środków pieniężnych z Biura ds. Usuwania Skutków Klęsk Żywiołowych.