Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne spotkanie z Zarządem MARR

Kolejne spotkanie z Zarządem MARR

Kolejne spotkanie z Zarządem MARR

W dniu 27 października 2008r. na zaproszenie Starostów Powiatu Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego oraz Tadeusza Kwiatkowskiego przybyli do Starostwa członkowie Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, w sprawie inwestowania MARR na terenie powiatu dąbrowskiego. W spotkaniu wzięli udział: Krzysztof Krzysztofiak – Prezes MARR, Wojciech Szczepanik – Wiceprezes MARR, Marcin Dulian – Wiceprezes MARR, Kazimierz Surowiec - Kierownik Nieruchomości Rolnych w Tarnowie, Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej oraz Antoni Prosowicz – właściciel ok. 20 ha gruntów.

Było to kolejne spotkanie które miało na celu zachęcić i przekonać Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego do podjęcia działań w zakresie utworzenia strefy aktywności gospodarczej.

Członkowie Zarządu MARR na podstawie przedstawionej informacji o atrakcyjnej lokalizacji tej strefy tj. bliskość autostrady i węzła autostradowego w Krzyżu oraz planowanej obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej wyrazili chęć podjęcia działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości w powiecie dąbrowskim.
Ostateczną decyzję Zarząd MARR przedstawi Starostom na następnym spotkaniu.

W dniu 27 października 2008r. na zaproszenie Starostów Powiatu Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego oraz Tadeusza Kwiatkowskiego przybyli do Starostwa członkowie Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, w sprawie inwestowania MARR na terenie powiatu dąbrowskiego. W spotkaniu wzięli udział: Krzysztof Krzysztofiak – Prezes MARR, Wojciech Szczepanik – Wiceprezes MARR, Marcin Dulian – Wiceprezes MARR, Kazimierz Surowiec - Kierownik Nieruchomości Rolnych w Tarnowie, Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej oraz Antoni Prosowicz – właściciel ok. 20 ha gruntów. Było to kolejne spotkanie które miało na celu zachęcić i przekonać Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego do podjęcia działań w zakresie utworzenia strefy aktywności gospodarczej. Członkowie Zarządu MARR na podstawie przedstawionej informacji o atrakcyjnej lokalizacji tej strefy tj. bliskość autostrady i węzła autostradowego w Krzyżu oraz planowanej obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej wyrazili chęć podjęcia działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości w powiecie dąbrowskim.Ostateczną decyzję Zarząd MARR przedstawi Starostom na następnym spotkaniu.