Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne szkolenie EFS pt.: „Podstawy zarządzania projektami"

Kolejne szkolenie EFS pt.: „Podstawy zarządzania projektami"

Kolejne szkolenie EFS pt.: „Podstawy zarządzania projektami

Szanowni Państwo – kontynuując moduły szkoleniowe tarnowskiego Regionalnego Ośrodka EFS, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie, którego celem jest przekazanie podstawowych informacji z zakresu zarządzania projektami finansowanymi ze środków EFS i wykształcenie podstaw „myślenia projektowego" u beneficjentów, którzy dotąd nie starali się o pozyskanie projektu, a przez to pobudzenie ich gotowości do aplikowania.

Szkolenie pt „Podstawy zarządzania projektami" odbędzie się w dniach 20 i 21 czerwca 2007 r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego
ul. Sikorskiego 5 (biurowiec "Świt"), 33-100 Tarnów
infolinia/fax 014 65 56 985
www.tarnow.efs.net.pl , e-mail: roefstarnow@gmail.com

Szanowni Państwo – kontynuując moduły szkoleniowe tarnowskiego Regionalnego Ośrodka EFS, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie, którego celem jest przekazanie podstawowych informacji z zakresu zarządzania projektami finansowanymi ze środków EFS i wykształcenie podstaw „myślenia projektowego" u beneficjentów, którzy dotąd nie starali się o pozyskanie projektu, a przez to pobudzenie ich gotowości do aplikowania. Szkolenie pt „Podstawy zarządzania projektami" odbędzie się w dniach 20 i 21 czerwca 2007 r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznegoul. Sikorskiego 5 (biurowiec "Świt"), 33-100 Tarnówinfolinia/fax 014 65 56 985www.tarnow.efs.net.pl , e-mail: roefstarnow@gmail.com