Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne spotkanie dotyczące opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego

Kolejne spotkanie dotyczące opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego

Kolejne spotkanie dotyczące opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe mające na celu wypracowanie założeń programowych i propozycji przedsięwzięć, które będą uwzględnione w przygotowywanej przez samorząd powiatowy „Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023-2030”.

W spotkaniu, które prowadził Paweł Walczyszyn Prezes Zarządu Firmy Inicjatywa Lokalna Sp. z o.o. z Mielca uczestniczyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz dyrektorzy instytucji powiatowych.

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe mające na celu wypracowanie założeń programowych i propozycji przedsięwzięć, które będą uwzględnione w przygotowywanej przez samorząd powiatowy „Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023-2030”. W spotkaniu, które prowadził Paweł Walczyszyn Prezes Zarządu Firmy Inicjatywa Lokalna Sp. z o.o. z Mielca uczestniczyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz dyrektorzy instytucji powiatowych.