Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejne wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego dla Policji

Kolejne wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego dla Policji

Kolejne wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego dla Policji

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego po raz kolejny udzielił wsparcia finansowego dąbrowskiej Policji. Podpisano porozumienie na mocy którego Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzyma środki finansowe w wysokości 20 000 zł na dofinansowanie zakupu samochodu osobowego.

W ubiegłym tygodniu Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta oraz nadkom. Mirosław Strach Komendant Powiatowy Policji podpisali porozumienie celem przekazania środków na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem na zakup samochodu osobowego małolitrażowego w wersji nieoznakowanej. Podczas spotkania rozmawiano o taborze samochodowym jaki jest na wyposażeniu dąbrowskiej komendy oraz o jego stanie technicznym.

Porozumienie to zostało podpisane również przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Koszt zakupu samochodu na potrzeby dąbrowskich policjantów to 45 000 zł, z czego 20 000 zł na ten cel przekaże Powiat Dąbrowski, a  pozostała część zostanie sfinansowana przez Komendę Główną Policji.

To już kolejne wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego w ramach dobrze układającej się współpracy. W maju 2017 roku w związku z zamiarem wykupu działki nr 872/2, wraz z nieruchomościami, sąsiadującej z Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiat Dąbrowski udzielił dofinansowania w wysokości 100 000 zł na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem dla dąbrowskiej Policji.

mags

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego po raz kolejny udzielił wsparcia finansowego dąbrowskiej Policji. Podpisano porozumienie na mocy którego Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzyma środki finansowe w wysokości 20 000 zł na dofinansowanie zakupu samochodu osobowego. W ubiegłym tygodniu Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta oraz nadkom. Mirosław Strach Komendant Powiatowy Policji podpisali porozumienie celem przekazania środków na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem na zakup samochodu osobowego małolitrażowego w wersji nieoznakowanej. Podczas spotkania rozmawiano o taborze samochodowym jaki jest na wyposażeniu dąbrowskiej komendy oraz o jego stanie technicznym. Porozumienie to zostało podpisane również przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Koszt zakupu samochodu na potrzeby dąbrowskich policjantów to 45 000 zł, z czego 20 000 zł na ten cel przekaże Powiat Dąbrowski, a  pozostała część zostanie sfinansowana przez Komendę Główną Policji. To już kolejne wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego w ramach dobrze układającej się współpracy. W maju 2017 roku w związku z zamiarem wykupu działki nr 872/2, wraz z nieruchomościami, sąsiadującej z Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiat Dąbrowski udzielił dofinansowania w wysokości 100 000 zł na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem dla dąbrowskiej Policji. mags