Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejni eurokandydaci zgłoszeni

Kolejni eurokandydaci zgłoszeni

Iwona Tworzydło z "Samoobrony" i Wacław Prażuch z PiS to kolejne "tarnowskie" nazwiska kandydatów do europarlamentu. Pierwsza z kandydatów to młoda prawniczka, prowadząca Biuro Poselskie Mariana Curyło, która będzie prawdopodobnie liderem listy ugrupowania A. Leppera w okręgu małopolsko-świętokrzyskim ! Wacław Prażuch natomiast to były wicestarosta tarnowski, obecnie zatrudniony w UMT , odpowiedzialny m.in. za wdrożenie ostatnio systemu ISO w magistracie.

Rekomendowała go posłanka Prawa i Sprawiedliwości - Barbara Marianowska.
Oboje, kolejni zgłoszeni kandydaci do europarlamentu będą namawiać wyborców do głosowania na swoje osoby przede wszystkim podczas bezpośrednich spotkań. Iwona Tworzydło za swój wielki atut uznaje młodość, znajomość języka angielskiego i języka ... prawniczego, którym mówi Bruksela.

Źródło: Okay

Iwona Tworzydło z "Samoobrony" i Wacław Prażuch z PiS to kolejne "tarnowskie" nazwiska kandydatów do europarlamentu. Pierwsza z kandydatów to młoda prawniczka, prowadząca Biuro Poselskie Mariana Curyło, która będzie prawdopodobnie liderem listy ugrupowania A. Leppera w okręgu małopolsko-świętokrzyskim ! Wacław Prażuch natomiast to były wicestarosta tarnowski, obecnie zatrudniony w UMT , odpowiedzialny m.in. za wdrożenie ostatnio systemu ISO w magistracie. Rekomendowała go posłanka Prawa i Sprawiedliwości - Barbara Marianowska.Oboje, kolejni zgłoszeni kandydaci do europarlamentu będą namawiać wyborców do głosowania na swoje osoby przede wszystkim podczas bezpośrednich spotkań. Iwona Tworzydło za swój wielki atut uznaje młodość, znajomość języka angielskiego i języka ... prawniczego, którym mówi Bruksela. Źródło: Okay