Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejni eurokandydaci

Kolejni eurokandydaci

Andrzej Sztorc z PSL i niedawny prezydent Tarnowa Józef Rojek, startujący z list NKW Macieja Płażyńskiego - to kolejne nazwiska "tarnowskich" kandydatów do europarlamentu. Ostatecznie z ubiegania się o mandat deputowanego z ramienia ludowców zrezygnował Bochnianin Tadeusz Skoczek, były wiceprezes TVP.

Podczas konwencji wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego zdecydowano, że liderem listy z Małopolskiego i Świętokrzyskiego będzie były wiceminister rolnictwa Czesław Siekierski. Wiceliderem został wiceprezes małopolskiego PSL Andrzej Sztorc, szef partii w powiecie tarnowskim.
Kampania PSL-u ma być oszczędna. Kandydaci sfinansują ją sami. Np. Andrzej Sztorc będzie musiał wpłacić na ten cel 4 tys. zł.

Źródło: Okay/RDN

Andrzej Sztorc z PSL i niedawny prezydent Tarnowa Józef Rojek, startujący z list NKW Macieja Płażyńskiego - to kolejne nazwiska "tarnowskich" kandydatów do europarlamentu. Ostatecznie z ubiegania się o mandat deputowanego z ramienia ludowców zrezygnował Bochnianin Tadeusz Skoczek, były wiceprezes TVP. Podczas konwencji wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego zdecydowano, że liderem listy z Małopolskiego i Świętokrzyskiego będzie były wiceminister rolnictwa Czesław Siekierski. Wiceliderem został wiceprezes małopolskiego PSL Andrzej Sztorc, szef partii w powiecie tarnowskim.Kampania PSL-u ma być oszczędna. Kandydaci sfinansują ją sami. Np. Andrzej Sztorc będzie musiał wpłacić na ten cel 4 tys. zł. Źródło: Okay/RDN