Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejni stypendyści ze szkół ponadgimnazjalnych w powiecie dąbrowskim

Kolejni stypendyści ze szkół ponadgimnazjalnych w powiecie dąbrowskim

Kolejni stypendyści ze szkół ponadgimnazjalnych w powiecie dąbrowskim

29 maja br. kolejni uczniowie z Powiatu Dąbrowskiego otrzymali stypendia. Pochodziły one z projektu "Stypendia dla najzdolniejszych" realizowanego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa. O ich uzyskaniu decydowała średnia ocen ze świadectwa uzyskana przez ucznia w roku szkolnym 2008/2009.

Mogli się o nie ubiegać uczniowie z terenów wiejskich i z miast do 5 tys. mieszkańców oraz pochodzący z rodzin, w których średni dochód na osobę nie przekraczał kwoty uprawniającej do uzyskania świadczeń rodzinnych.
Oficjalna uroczystość przyznania 34 uczniom stypendiów odbyła się w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Wręczyli je Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski.
W czasie spotkania Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski pogratulował wszystkim stypendystom równocześnie życząc im wszelkiej pomyślności i kolejnych sukcesów w nauce.

29 maja br. kolejni uczniowie z Powiatu Dąbrowskiego otrzymali stypendia. Pochodziły one z projektu "Stypendia dla najzdolniejszych" realizowanego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa. O ich uzyskaniu decydowała średnia ocen ze świadectwa uzyskana przez ucznia w roku szkolnym 2008/2009. Mogli się o nie ubiegać uczniowie z terenów wiejskich i z miast do 5 tys. mieszkańców oraz pochodzący z rodzin, w których średni dochód na osobę nie przekraczał kwoty uprawniającej do uzyskania świadczeń rodzinnych.Oficjalna uroczystość przyznania 34 uczniom stypendiów odbyła się w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Wręczyli je Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski.W czasie spotkania Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski pogratulował wszystkim stypendystom równocześnie życząc im wszelkiej pomyślności i kolejnych sukcesów w nauce.