Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymała zestaw Komputerowy

Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymała zestaw Komputerowy

Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymała zestaw Komputerowy

Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Robertem Kądzielawą i Wicestarostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, przekazali na ręce Komendanta KPP w Dąbrowie Tarnowskiej, inspektora Bogdana Tabisia - zestaw komputerowy z oprogramowaniem, do wykorzystania jako stanowisko dostępowe Systemu Elektronicznej Ewidencji, Rejestru Spraw o Wykroczenia dla dąbrowskiej policji.

Zestaw komputerowy o wartości kilku tysięcy złotych, który przekazali Przedstawiciele Samorządu Powiatowego, Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, będzie służył do ewidencji zdarzeń i wykroczeń. Głównie powinien służyć odciążeniu dzielnicowych.

Informacje uzyskane poprzez System Ewidencji Elektronicznej są nieodzowne dla organizatorów służb ( Policji), dla prawidłowej dyslokacji patroli.

Sprzęt umożliwi analizę zdarzeń, wykroczeń co wpłynie na trafne wyznaczenie miejsc najbardziej zagrożonych i efektywne kierowanie w te rejony służb patrolowo – interwencyjnych.

Informacje zgromadzone na stanowisku komputerowym będą bardzo pomocne dla dzielnicowych w realizowaniu zleconych im czynności, wywiadów i ustaleń dla sądu, prokuratury i innych organów.

Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Robertem Kądzielawą i Wicestarostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, przekazali na ręce Komendanta KPP w Dąbrowie Tarnowskiej, inspektora Bogdana Tabisia - zestaw komputerowy z oprogramowaniem, do wykorzystania jako stanowisko dostępowe Systemu Elektronicznej Ewidencji, Rejestru Spraw o Wykroczenia dla dąbrowskiej policji. Zestaw komputerowy o wartości kilku tysięcy złotych, który przekazali Przedstawiciele Samorządu Powiatowego, Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, będzie służył do ewidencji zdarzeń i wykroczeń. Głównie powinien służyć odciążeniu dzielnicowych. Informacje uzyskane poprzez System Ewidencji Elektronicznej są nieodzowne dla organizatorów służb ( Policji), dla prawidłowej dyslokacji patroli. Sprzęt umożliwi analizę zdarzeń, wykroczeń co wpłynie na trafne wyznaczenie miejsc najbardziej zagrożonych i efektywne kierowanie w te rejony służb patrolowo – interwencyjnych. Informacje zgromadzone na stanowisku komputerowym będą bardzo pomocne dla dzielnicowych w realizowaniu zleconych im czynności, wywiadów i ustaleń dla sądu, prokuratury i innych organów.