Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komplet widzów na „Old Spice Girls” w DDK

Komplet widzów na „Old Spice Girls” w DDK

Komplet widzów na „Old Spice Girls” w DDK

  Bardzo dużym sukcesem frekwencyjnym okazał się występ artystycznego tria: Barbary Wrzesińskiej, Emilii Krakowskiej i Lidii Stanisławskiej w ramach programu satyrycznego „Old Spice Girls – Babski Kabaret”. Dzięki dofinansowaniu przez organizatora – DDK udało się skalkulować ceny biletów w atrakcyjnej wartości (20 zł, dostawki – 17). 

  Program kabaretowy bardzo podobał się dąbrowskiej publiczności, o czym świadczą gromkie brawa i śmiech w trakcie przedstawienia i po jego zakończeniu, szczególnie podczas finałowej piosenki „Ach, te chłopy…”. Po występie był czas na podpisywanie autografów i swobodne rozmowy widzów z artystkami.

  Dodatkową atrakcją niedzielnego wieczoru w „Sokole” była prezentacja w holu kina działań profilaktycznych firmy „Perfect Body” Pauliny Tendery związana z promocją zdrowego stylu życia. Na stoisku szefowa rozdawała wejściówki na zabiegi prowadzone w swojej siedzibie oraz badała stan tkanki tłuszczowej i cery. Ponadto uczestnicy imprezy mieli możliwość wzięcia udziału w badaniu mierzenia zawartości dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu przy pomocy specjalnego urządzenia przez przedstawicielkę Powiatowej Stacji Epidemiologicznej Annę Klimowską.

  Bardzo dużym sukcesem frekwencyjnym okazał się występ artystycznego tria: Barbary Wrzesińskiej, Emilii Krakowskiej i Lidii Stanisławskiej w ramach programu satyrycznego „Old Spice Girls – Babski Kabaret”. Dzięki dofinansowaniu przez organizatora – DDK udało się skalkulować ceny biletów w atrakcyjnej wartości (20 zł, dostawki – 17).    Program kabaretowy bardzo podobał się dąbrowskiej publiczności, o czym świadczą gromkie brawa i śmiech w trakcie przedstawienia i po jego zakończeniu, szczególnie podczas finałowej piosenki „Ach, te chłopy…”. Po występie był czas na podpisywanie autografów i swobodne rozmowy widzów z artystkami.   Dodatkową atrakcją niedzielnego wieczoru w „Sokole” była prezentacja w holu kina działań profilaktycznych firmy „Perfect Body” Pauliny Tendery związana z promocją zdrowego stylu życia. Na stoisku szefowa rozdawała wejściówki na zabiegi prowadzone w swojej siedzibie oraz badała stan tkanki tłuszczowej i cery. Ponadto uczestnicy imprezy mieli możliwość wzięcia udziału w badaniu mierzenia zawartości dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu przy pomocy specjalnego urządzenia przez przedstawicielkę Powiatowej Stacji Epidemiologicznej Annę Klimowską.