Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komunikat

Komunikat

Komunikat

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej na podstawie informacji otrzymanej z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w związku z poleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego, począwszy od dnia dzisiejszego tj. 24 listopada 2020 r. wszystkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne zaprzestają publikowania (na swoich stronach internetowych oraz w innych miejscach) danych dotyczących raportowania związanego z SARS COV-2. Dane te będą upubliczniane w sposób scentralizowany, bezpośrednio z odpowiednich systemów informatycznych.

W związku z powyższym Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej od dnia dzisiejszego zaprzestaje codziennego publikowania danych dotyczących aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu dąbrowskiego.

 

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej na podstawie informacji otrzymanej z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w związku z poleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego, począwszy od dnia dzisiejszego tj. 24 listopada 2020 r. wszystkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne zaprzestają publikowania (na swoich stronach internetowych oraz w innych miejscach) danych dotyczących raportowania związanego z SARS COV-2. Dane te będą upubliczniane w sposób scentralizowany, bezpośrednio z odpowiednich systemów informatycznych. W związku z powyższym Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej od dnia dzisiejszego zaprzestaje codziennego publikowania danych dotyczących aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu dąbrowskiego.