Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komunikat dla klientów Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Komunikat dla klientów Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Komunikat dla klientów Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Przypominamy, że w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, w trosce o zdrowie klientów oraz pracowników, w dalszym ciągu obowiązują wprowadzone ograniczenia w organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Rejestracja pojazdów odbywa się po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.

Osoby chcące zarejestrować pojazd proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 14 642 24 31 wew. 220.

Zgłoszenia przyjmowane są w godzinach od 8:00 do 15:00. Podczas rozmowy klient zostanie poinformowany o dniu i godzinie rejestracji pojazdu.

Przyjęcie zgłoszenia rejestracji będzie uwarunkowane ilością wolnych miejsc.

Przy wejściu do urzędu od ul. Polnej (od strony parkingu) został zainstalowany domofon, dzięki któremu klienci urzędu mogą skontaktować się z pracownikami w sprawach rejestracji pojazdu, uprawnień do kierowania pojazdem oraz kasą Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Domofon ułatwi załatwianie spraw urzędowych przez interesantów z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.
Aby połączyć się z obsługą klienta należy wybrać na klawiaturze domofonu numer i poczekać na odpowiedź:

rejestracja pojazdów

20

prawo jazdy

50

kasa Starostwa Powiatowego

18

 

Jednocześnie zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw urzędowych poprzez:

Za utrudnienia przepraszamy.

Przypominamy, że w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, w trosce o zdrowie klientów oraz pracowników, w dalszym ciągu obowiązują wprowadzone ograniczenia w organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Rejestracja pojazdów odbywa się po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym. Osoby chcące zarejestrować pojazd proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 14 642 24 31 wew. 220. Zgłoszenia przyjmowane są w godzinach od 8:00 do 15:00. Podczas rozmowy klient zostanie poinformowany o dniu i godzinie rejestracji pojazdu. Przyjęcie zgłoszenia rejestracji będzie uwarunkowane ilością wolnych miejsc. Przy wejściu do urzędu od ul. Polnej (od strony parkingu) został zainstalowany domofon, dzięki któremu klienci urzędu mogą skontaktować się z pracownikami w sprawach rejestracji pojazdu, uprawnień do kierowania pojazdem oraz kasą Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Domofon ułatwi załatwianie spraw urzędowych przez interesantów z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.Aby połączyć się z obsługą klienta należy wybrać na klawiaturze domofonu numer i poczekać na odpowiedź: rejestracja pojazdów 20 prawo jazdy 50 kasa Starostwa Powiatowego 18   Jednocześnie zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw urzędowych poprzez: drogę e-mailową: sekretariat@powiatdabrowski.pl telefoniczną: 14/642-24-31, tel. 14/642-21-93, fax. 14/642-22-29 e-PUAP: /64x2s5kjkf/skrytka webEWID: https://dabrowski.webewid.pl/ Za utrudnienia przepraszamy.