Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komunikat dot. punktów dystrybucji wody sanitarnej

Komunikat dot. punktów dystrybucji wody sanitarnej

Komunikat dot. punktów dystrybucji wody sanitarnej

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej na podstawie informacji otrzymanych z Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w związku z awarią na głównej magistrali wodociągowej RPWiK Sp. z oo. oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej zorganizowali dowóz wody (przeznaczonej tylko do celów sanitarnych) z pomocą Jednostek OSP.

Punkty poboru wody pracują od godziny 9:00 w następujących lokalizacjach:

  • os. Westerplatte – Centrum Osiedlowe ul. Spadowa;
  • os. Westerplatte – Parking pod szkołą nr 2;
  • os. Kościuszki – parking obok byłej kotłowni
  • os. Domków Jednorodzinnych – w obrębie ulic: Kopernika i Batalionów Chłopskich;
  • skrzyżowanie ulic Sikorskiego i Wyszyńskiego;
  • Rynek Dąbrowy Tarnowskiej.

Służby Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji pracują aby przywrócić dostawy wody poprzez sieć wodociągową.

Awaria powinna zostać usunięta około południa w dn. 20.06.2021 r.

Aktualizacja: Awaria została usunięta.

 

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej na podstawie informacji otrzymanych z Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w związku z awarią na głównej magistrali wodociągowej RPWiK Sp. z oo. oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej zorganizowali dowóz wody (przeznaczonej tylko do celów sanitarnych) z pomocą Jednostek OSP. Punkty poboru wody pracują od godziny 9:00 w następujących lokalizacjach: os. Westerplatte – Centrum Osiedlowe ul. Spadowa; os. Westerplatte – Parking pod szkołą nr 2; os. Kościuszki – parking obok byłej kotłowni os. Domków Jednorodzinnych – w obrębie ulic: Kopernika i Batalionów Chłopskich; skrzyżowanie ulic Sikorskiego i Wyszyńskiego; Rynek Dąbrowy Tarnowskiej. Służby Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji pracują aby przywrócić dostawy wody poprzez sieć wodociągową. Awaria powinna zostać usunięta około południa w dn. 20.06.2021 r. Aktualizacja: Awaria została usunięta.   Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej