1. Komunikat Komisji Stypendialnej ds. Przyznawania Stypendiów Stażowych

35. Konrad Gryz
  36. Patrycja Frąc
  37. Martyna Sobieraj

W dniu 13 września 2021 roku odbyło się posiedzenie Komisji stypendialnej ds. przyznawania Stypendiów stażowych w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych" realizowanego przez Powiat Dąbrowski, w ramach 10 osi priorytetowej Wiedza i Kompetencje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego Poddziałanie 10.2.2 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE UCZNIÓW – SPR, w celu weryfikacji i oceny wniosków osób uprawnionych do otrzymania stypendium stażowego. Komisja stypendialna zakwalifikowała do wypłaty stypendium stażowego następujące osoby: Piotr Topór Aleksandra Pęcak Kamil Grędys Kacper Duda Karol Białas Krystian Ząbek Sebastian Kupiec Wiktor Przybyło Michał Wójcik Paweł Osika Mikołaj Mazur Kamil Kwiatkowski Dawid Pyzik Kamila Smoła Kamila Pietruszka Patrycja Chmielewska Kamil Soja Kinga Taraska Aleksandra Kogut Julia Moździerz Faustyna Gajewska Jerzy Leżoń Natalia Kilian Weronika Kupiec Patrycja Wieczorek Patrycja Górska Tomasz Wiśniewski Wiktoria Michalczyk Dominik Kudła Jakub Wiatr Ewelina Łapa Iwona Bogacz Andrzej Michalczyk Angelika Kordos Konrad Gryz Patrycja Frąc Martyna Sobieraj Stypendium stażowe zostanie przekazane na rachunek bankowy jeśli, był wskazany we Wniosku o przyznanie stypendium stażowego lub będzie można je odebrać osobiście w Kasie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 18), ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, w dniu 17.09.2021 roku, w godzinach 9:00 – 14:00.