1. Komunikat Komisji stypendialnej ds. przyznawania Stypendiów stażowych

25. Szmyrko Wojciech
  26. Skoczylas Jakub
  27. Bobro Łukasz

W dniu 10 września 2020 roku odbyło się posiedzenie Komisji stypendialnej ds. przyznawania Stypendiów stażowych w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych" realizowanego przez Powiat Dąbrowski, w ramach 10 osi priorytetowej Wiedza i Kompetencje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego Poddziałanie 10.2.2 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE UCZNIÓW – SPR, w celu weryfikacji i oceny wniosków osób uprawnionych do otrzymania stypendium stażowego. Komisja stypendialna zakwalifikowała do wypłaty stypendium stażowego następujące osoby: Mółka Tymoteusz Chrabąszcz Michał Nowak Damian Rachmaciej Szymon Korzec Kamil Zapała Grzegorz Bator Gabriela Wajda Kamil Micek Szczepan Gwóźdź Łukasz Guzik Bartłomiej Łuszcz Jakub Syper Adrian Czapla Jakub Mietelska Patrycja Osak Dawid Węgrzyn Paulina Wąż Daniel Piwowarczyk Patrycja Lech Wiktoria Kot Aleksandra Piekielniak Patrycja Pietryka Żaneta Pyzik Paulina Szmyrko Wojciech Skoczylas Jakub Bobro Łukasz Stypendium stażowe zostanie przekazane na rachunek bankowy jeśli, był wskazany we Wniosku o przyznanie stypendium stażowego lub będzie można je odebrać osobiście w Kasie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 18), ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, w dniu 16.09.2020 r., w godzinach 9:00 – 14:00.