Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dotyczący koronawirusa SARS-CoV-2

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dotyczący koronawirusa SARS-CoV-2

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dotyczący koronawirusa SARS-CoV-2

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że do dnia 9 marca 2020 roku, godz. 20:30 u pacjentów hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia nowym koronawirusem SARS-CoV-2 w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej, nie potwierdzono wystąpienia choroby COVID-19.

Wszystkie wykonane dotychczas wyniki badań w kierunku SARS-Co-V-2 są ujemne.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej zwraca się z prośbą o zachowanie spokoju, odpowiedzialność i przestrzeganie wszystkich higienicznych zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia (www.gis.gov.pl oraz www.mz.gov.pl).

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że do dnia 9 marca 2020 roku, godz. 20:30 u pacjentów hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia nowym koronawirusem SARS-CoV-2 w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej, nie potwierdzono wystąpienia choroby COVID-19. Wszystkie wykonane dotychczas wyniki badań w kierunku SARS-Co-V-2 są ujemne. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej zwraca się z prośbą o zachowanie spokoju, odpowiedzialność i przestrzeganie wszystkich higienicznych zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia (www.gis.gov.pl oraz www.mz.gov.pl).