Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komunikat Starostwa Powiatowego

Komunikat Starostwa Powiatowego

Komunikat Starostwa Powiatowego

Szanowni Państwo, w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, które wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku do 8 lat mogą liczyć na dodatkowe 14 dni na opiekę nad dzieckiem. Zasiłek przysługuje jednemu z pracujących rodziców, który podejmie sprawowanie opieki.

W związku z powyższym informujemy, że w dniach 12 marca – 25 marca 2020 roku z uwagi na zmniejszoną liczbę pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, obsługa petentów i czas załatwienia spraw może ulec wydłużeniu.

Godziny pracy urzędu pozostają bez zmian.

Zwracamy się z prośbą, jeżeli to możliwe o ograniczenie lub odłożenie osobistej wizyty w urzędzie.

Zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw urzędowych:

Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo, w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, które wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku do 8 lat mogą liczyć na dodatkowe 14 dni na opiekę nad dzieckiem. Zasiłek przysługuje jednemu z pracujących rodziców, który podejmie sprawowanie opieki. W związku z powyższym informujemy, że w dniach 12 marca – 25 marca 2020 roku z uwagi na zmniejszoną liczbę pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, obsługa petentów i czas załatwienia spraw może ulec wydłużeniu. Godziny pracy urzędu pozostają bez zmian. Zwracamy się z prośbą, jeżeli to możliwe o ograniczenie lub odłożenie osobistej wizyty w urzędzie. Zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw urzędowych: drogą e-mailową: sekretariat@powiatdabrowski.pl; telefoniczną: 14 642 24 31; lub przez portale e-puap: /64x2s5kjkf/skrytka i webEWID: https://dabrowski.webewid.pl/ Za utrudnienia przepraszamy.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG