Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komunikat Starostwa Powiatowego

Komunikat Starostwa Powiatowego

Komunikat Starostwa Powiatowego

Szanowni Państwo, mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-2 ponawiamy apel o ograniczenie wizyt we wszystkich miejscach użyteczności publicznej w tym m.in. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej i jednostkach jemu podległych.

Od dnia 16 marca 2020 roku Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej obsługuje interesantów, którzy umówili się telefonicznie bądź elektronicznie na załatwienie sprawy.

Interesanci nie umówieni będą mogli załatwiać sprawy wyłącznie niecierpiące zwłoki po uprzednim zweryfikowaniu przedmiotu sprawy przez pracownika przy wejściu głównym do budynku.

Kontakt telefoniczny i elektroniczny:

tel. 14/642-24-31

tel. 14/642-21-93

fax. 14/642-22-29

e-mail: sekretariat@powiatdabrowski.pl

Informujemy, że potwierdzeniem złożenia wniosku lub pisma będzie oddzwonienie przez pracownika tutejszego Starostwa na numer telefonu podany we wniosku lub piśmie.

 

Jednocześnie zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw urzędowych w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej poprzez:

drogą e-mailową: sekretariat@powiatdabrowski.pl

telefoniczną: 14/642-24-31

lub przez portale e-puap: https://epuap.gov.pl

i webEWID: https://dabrowski.webewid.pl/

Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo, mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-2 ponawiamy apel o ograniczenie wizyt we wszystkich miejscach użyteczności publicznej w tym m.in. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej i jednostkach jemu podległych. Od dnia 16 marca 2020 roku Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej obsługuje interesantów, którzy umówili się telefonicznie bądź elektronicznie na załatwienie sprawy. Interesanci nie umówieni będą mogli załatwiać sprawy wyłącznie niecierpiące zwłoki po uprzednim zweryfikowaniu przedmiotu sprawy przez pracownika przy wejściu głównym do budynku. Kontakt telefoniczny i elektroniczny: tel. 14/642-24-31 tel. 14/642-21-93 fax. 14/642-22-29 e-mail: sekretariat@powiatdabrowski.pl Informujemy, że potwierdzeniem złożenia wniosku lub pisma będzie oddzwonienie przez pracownika tutejszego Starostwa na numer telefonu podany we wniosku lub piśmie.   Jednocześnie zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw urzędowych w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej poprzez: drogą e-mailową: sekretariat@powiatdabrowski.pl telefoniczną: 14/642-24-31 lub przez portale e-puap: https://epuap.gov.pl i webEWID: https://dabrowski.webewid.pl/ Za utrudnienia przepraszamy.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG