Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Komunikat Starosty Dąbrowskiego o zmianie organizacji pracy Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych powiatu w związku z zaprzestaniem bezpośredniej obsługi klientów

Komunikat Starosty Dąbrowskiego o zmianie organizacji pracy Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych powiatu w związku z zaprzestaniem bezpośredniej obsługi klientów

Komunikat Starosty Dąbrowskiego o zmianie organizacji pracy Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych powiatu w związku z zaprzestaniem bezpośredniej obsługi klientów

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo klientów jak i pracowników, podjąłem decyzję o zaprzestaniu bezpośredniej obsługi klientów zewnętrznych w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej oraz instytucjach powiatowych od 17 marca 2020 roku do odwołania.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej będzie realizowało zadania w szczególnym trybie, co oznacza, że kontakt z pracownikami urzędu odbywał się będzie z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej oraz tradycyjnej, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach osobiście za uprzednim zgłoszeniem telefonicznym i umówieniem terminu spotkania.

W związku z powyższym od dnia 17 marca 2020 roku, klienci mogą składać wnioski/dokumenty w punkcie podawczym umiejscowionym przy głównym wejściu (bez otrzymania potwierdzenia ich złożenia).

Uwaga!

Składane wnioski/pisma wraz z załącznikami należy odpowiednio przygotować poprzez zszycie lub umieszczenie w kopercie oraz podanie numeru telefonu do kontaktu.

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami poszczególnych wydziałów starostwa, którzy w dalszym ciągu służą pomocą w godzinach pracy urzędu:

Szczegółowe informacje o zmienionym trybie pracy jednostek organizacyjnych powiatu można uzyskać telefonicznie lub na stronach internetowych tych jednostek.

Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń. O dalszych działaniach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej.

Starosta Dąbrowski
Lesław Wieczorek

Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo klientów jak i pracowników, podjąłem decyzję o zaprzestaniu bezpośredniej obsługi klientów zewnętrznych w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej oraz instytucjach powiatowych od 17 marca 2020 roku do odwołania. Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej będzie realizowało zadania w szczególnym trybie, co oznacza, że kontakt z pracownikami urzędu odbywał się będzie z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej oraz tradycyjnej, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach osobiście za uprzednim zgłoszeniem telefonicznym i umówieniem terminu spotkania. W związku z powyższym od dnia 17 marca 2020 roku, klienci mogą składać wnioski/dokumenty w punkcie podawczym umiejscowionym przy głównym wejściu (bez otrzymania potwierdzenia ich złożenia). Uwaga! Składane wnioski/pisma wraz z załącznikami należy odpowiednio przygotować poprzez zszycie lub umieszczenie w kopercie oraz podanie numeru telefonu do kontaktu. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami poszczególnych wydziałów starostwa, którzy w dalszym ciągu służą pomocą w godzinach pracy urzędu: tel. 14/642-24-31, tel. 14/642-21-93, fax. 14/642-22-29 e-mail: sekretariat@powiatdabrowski.pl e-puap: /64x2s5kjkf/skrytka webEWID: https://dabrowski.webewid.pl/. Szczegółowe informacje o zmienionym trybie pracy jednostek organizacyjnych powiatu można uzyskać telefonicznie lub na stronach internetowych tych jednostek. Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń. O dalszych działaniach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej. Starosta DąbrowskiLesław Wieczorek
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG