1. Komunikat Wydziału Komunikacji i Transportu

Komunikat Wydziału Komunikacji i Transportu

• wydawaniem stałych i zatrzymanych dowodów rejestracyjnych,
  • /adnotacjach o instalacji LPG i haka holowniczego,
  • /zgłoszeniem zbycia pojazdu.

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, że w ramach tzw. „szybkiego okienka" w pokoju Nr 45 (I-e piętro) można załatwiać sprawy związane z: wydawaniem stałych i zatrzymanych dowodów rejestracyjnych, /adnotacjach o instalacji LPG i haka holowniczego, /zgłoszeniem zbycia pojazdu. Sprawy związane z rejestracją i przerejestrowaniem pojazdów załatwiane są w pokojach Nr 46 i 47.