Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Koncert charytatywny dla Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie

Koncert charytatywny dla Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie

Koncert charytatywny dla Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie

Z inicjatywy Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu Pana Jarosława Boryczki oraz Pani Joanny Janus - pedagog ZSP w Brniu, w dniu 29 września, zorganizowany został koncert charytatywny na rzecz Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Kupieninie. Występ rozpoczął się o godzinie 13.00 na terenie szkoły w Brniu.

Wśród zaproszonych gości obecni byli Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec. Uczestnicy mieli okazję oglądać ciekawy spektakl muzyczny przygotowany przez dzieci z Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Kupieninie. Spotkanie uatrakcyjnił koncert zespołu „Suchy Chleb Dla Konia" z Dąbrowy Tarnowskiej, który zagrał kilka własnych przebojów oraz dwa, specjalnie przygotowane utwory na tę okazję.

Z inicjatywy Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu Pana Jarosława Boryczki oraz Pani Joanny Janus - pedagog ZSP w Brniu, w dniu 29 września, zorganizowany został koncert charytatywny na rzecz Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Kupieninie. Występ rozpoczął się o godzinie 13.00 na terenie szkoły w Brniu. Wśród zaproszonych gości obecni byli Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec. Uczestnicy mieli okazję oglądać ciekawy spektakl muzyczny przygotowany przez dzieci z Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Kupieninie. Spotkanie uatrakcyjnił koncert zespołu „Suchy Chleb Dla Konia" z Dąbrowy Tarnowskiej, który zagrał kilka własnych przebojów oraz dwa, specjalnie przygotowane utwory na tę okazję.