Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Koncert Noworoczny w Szkole Podstawowej w Szczucinie

Koncert Noworoczny w Szkole Podstawowej w Szczucinie

Koncert Noworoczny w Szkole Podstawowej w Szczucinie

Imprezę otworzyła dyrektor szkoły Beata Dzięgiel witając przybyłych gości: władze samorządowe, rodziny uczniów, pracowników szkoły i oczywiście wszystkich małych artystów, którzy brali udział w uroczystości.

Samorząd powiatowy reprezentował Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec.

Następnie została przestawiona prezentacja multimedialna ze wspomnieniami koncertów z poprzednich lat przygotowana przez przedstawicieli zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Szczucinie Annę Kolano i Marka Kupca.

Po oficjalnym wstępie rozpoczęła się najpiękniejsza część koncertu, czyli występ uczniów. Tym razem uczniowie przenieśli wszystkich uczestników w niebiańską atmosferę, motto koncertu brzmiało:„ w drodze do nieba”.

Występ bogaty był w różnorodne prezentacje artystyczne – Ilona Mach przygotowała piękną, barwną i zróżnicowaną część wokalną, instrumentalną i taneczną, Renata Domińczak opracowała ciekawy, nastrojowy scenariusz. Scenografię sali gimnastycznej, która tego wieczoru zamieniła się w wytworną salę teatralną przygotowały panie pracujące w świetlicy szkolnej: Alicja Adamczyk i Lucyna Liguz. Uroczystość nie miałaby właściwej oprawy, gdyby nie zaangażowanie pracowników szkoły.

Zebrani zachwyceni umiejętnościami pociech nagrodzili występ gromkimi owacjami.

Po trwającej blisko dwie godziny części artystycznej, goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który już tradycyjnie został przygotowany przez rodziców.

Źródło: szczucin.pl

Imprezę otworzyła dyrektor szkoły Beata Dzięgiel witając przybyłych gości: władze samorządowe, rodziny uczniów, pracowników szkoły i oczywiście wszystkich małych artystów, którzy brali udział w uroczystości. Samorząd powiatowy reprezentował Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec. Następnie została przestawiona prezentacja multimedialna ze wspomnieniami koncertów z poprzednich lat przygotowana przez przedstawicieli zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Szczucinie Annę Kolano i Marka Kupca. Po oficjalnym wstępie rozpoczęła się najpiękniejsza część koncertu, czyli występ uczniów. Tym razem uczniowie przenieśli wszystkich uczestników w niebiańską atmosferę, motto koncertu brzmiało:„ w drodze do nieba”. Występ bogaty był w różnorodne prezentacje artystyczne – Ilona Mach przygotowała piękną, barwną i zróżnicowaną część wokalną, instrumentalną i taneczną, Renata Domińczak opracowała ciekawy, nastrojowy scenariusz. Scenografię sali gimnastycznej, która tego wieczoru zamieniła się w wytworną salę teatralną przygotowały panie pracujące w świetlicy szkolnej: Alicja Adamczyk i Lucyna Liguz. Uroczystość nie miałaby właściwej oprawy, gdyby nie zaangażowanie pracowników szkoły. Zebrani zachwyceni umiejętnościami pociech nagrodzili występ gromkimi owacjami. Po trwającej blisko dwie godziny części artystycznej, goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który już tradycyjnie został przygotowany przez rodziców. Źródło: szczucin.pl