Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej zwieńczył jubileusz dąbrowskiego LO

Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej zwieńczył jubileusz dąbrowskiego LO

Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej zwieńczył jubileusz dąbrowskiego LO

Wyjątkowym koncertem w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z udziałem wokalistów, który odbył się w niedzielne popołudnie w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, zwieńczono obchody Jubileuszu 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki.

Koncert zgromadził liczną publiczność, która mogła usłyszeć najpiękniejsze i podniosłe utwory wokalno-instrumentalne kształtujące wartości patriotyczne. Poprzedziła go Msza Święta z oprawą liturgiczną orkiestry.

Wydarzenie muzyczne swoją obecnością zaszczycił Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, natomiast organizatorów reprezentowali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Dyrektor I LO Michał Wolak wraz z zastępcą Anną Janczak.

Koncert został zorganizowany przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego i I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej w partnerstwie z Parafią pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wyjątkowym koncertem w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z udziałem wokalistów, który odbył się w niedzielne popołudnie w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, zwieńczono obchody Jubileuszu 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki. Koncert zgromadził liczną publiczność, która mogła usłyszeć najpiękniejsze i podniosłe utwory wokalno-instrumentalne kształtujące wartości patriotyczne. Poprzedziła go Msza Święta z oprawą liturgiczną orkiestry. Wydarzenie muzyczne swoją obecnością zaszczycił Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, natomiast organizatorów reprezentowali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Dyrektor I LO Michał Wolak wraz z zastępcą Anną Janczak. Koncert został zorganizowany przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego i I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej w partnerstwie z Parafią pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.