1. Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej zwieńczył jubileusz dąbrowskiego LO

Wyjątkowym koncertem w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z udziałem wokalistów, który odbył się w niedzielne popołudnie w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, zwieńczono obchody Jubileuszu 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki. Koncert zgromadził liczną publiczność, która mogła usłyszeć najpiękniejsze i podniosłe utwory wokalno-instrumentalne kształtujące wartości patriotyczne. Poprzedziła go Msza Święta z oprawą liturgiczną orkiestry. Wydarzenie muzyczne swoją obecnością zaszczycił Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, natomiast organizatorów reprezentowali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Dyrektor I LO Michał Wolak wraz z zastępcą Anną Janczak. Koncert został zorganizowany przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego i I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej w partnerstwie z Parafią pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.