Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Koncert pamięci dla lidera ScHDK

Koncert pamięci dla lidera ScHDK

Koncert pamięci dla lidera ScHDK

Muzycy legendarnego dąbrowskiego zespołu rockowego „Suchy Chleb Dla Konia" wraz z instytucją patronującą tej grupie – Dąbrowskim Domem Kultury postanowili złożyć hołd liderowi „ScHDK", tragicznie zmarłemu 2 lata temu Piotrowi Czosnyce, dedykując Jego pamięci specjalny koncert, który odbędzie się w sali kina DDK w sobotę 14.05.2016 r. o godz.19:00.

Wstęp na koncert jest wolny, ale włącza się on w akcję charytatywną „Pomoc dla Rafała Skrzyniarza". W jego trakcie będzie możliwość wrzucenia do puszek dowolnej kwoty przeznaczonej na ten cel. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Zajęło nam to długi okres czasu, lecz nareszcie udało się zjednoczyć siły. W koncercie wezmą udział wszyscy członkowie zespołu, którzy tworzyli jego skład w ponad 10-letniej historii. Będzie można usłyszeć piosenki zarówno z początkowego okresu działalności, jak i te najnowsze. Chcemy uczynić ten dzień wspólnym świętem zespołu i jego sympatyków dla uczczenia pamięci naszego wspólnego Przyjaciela - mówi Tomasz Dąbrowa, jeden z muzyków dąbrowskiej grupy, inicjator koncertu majowego.

Liczymy na Waszą obecność! Bez Was nie ma nas – Organizatorzy.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/25_koncert_SCH_dla_konia/schdk-final.jpg

DDK

Muzycy legendarnego dąbrowskiego zespołu rockowego „Suchy Chleb Dla Konia" wraz z instytucją patronującą tej grupie – Dąbrowskim Domem Kultury postanowili złożyć hołd liderowi „ScHDK", tragicznie zmarłemu 2 lata temu Piotrowi Czosnyce, dedykując Jego pamięci specjalny koncert, który odbędzie się w sali kina DDK w sobotę 14.05.2016 r. o godz.19:00. Wstęp na koncert jest wolny, ale włącza się on w akcję charytatywną „Pomoc dla Rafała Skrzyniarza". W jego trakcie będzie możliwość wrzucenia do puszek dowolnej kwoty przeznaczonej na ten cel. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji. Zajęło nam to długi okres czasu, lecz nareszcie udało się zjednoczyć siły. W koncercie wezmą udział wszyscy członkowie zespołu, którzy tworzyli jego skład w ponad 10-letniej historii. Będzie można usłyszeć piosenki zarówno z początkowego okresu działalności, jak i te najnowsze. Chcemy uczynić ten dzień wspólnym świętem zespołu i jego sympatyków dla uczczenia pamięci naszego wspólnego Przyjaciela - mówi Tomasz Dąbrowa, jeden z muzyków dąbrowskiej grupy, inicjator koncertu majowego. Liczymy na Waszą obecność! Bez Was nie ma nas – Organizatorzy. DDK