1. Konferencja "Dotacje dla MŚP na lata 2007-2013 oraz inne źródła finansowania działalności gospodarczej"

Konferencja

W dniu 16.11.2007r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się konferencja dla małych i średnich przedsiębiorców pn. „Dotacje dla MŚP na lata 2007-2013 oraz inne źródła finansowania działalności gospodarczej". Konferencja została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji, Zrzeszenie Przedsiębiorców i Handlowców Powiśla Dąbrowskiego oraz Cech Rzemiosł Różnych. Podczas spotkania przedstawiciele firm mogli uzyskać informację na temat możliwości współfinansowania inwestycji ze środków unijnych. Ponadto przedstawiciele Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Inicjatywy „Mikro" oraz Fundacji Rozwoju Regionu Rabka zaprezentowali ofertę Funduszy Pożyczkowych i Poręczeniowych dla przedsiębiorstw. Po spotkaniu zainteresowani przedsiębiorcy odbyli indywidualne konsultacje ze specjalistami.