1. Konferencja Międzynarodowa "Rodzina w czasie przemian"

Konferencja Międzynarodowa "Rodzina w czasie przemian"

Konferencja Międzynarodowa

12 grudnia 2022 roku Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk uczestniczył w Konferencji Międzynarodowej „Rodzina w czasie przemian”, która odbyła się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Jej organizatorem była Fundacja AUXILIUM. W wydarzeniu wzięli udział m.in.  Minister ds. Integracji Społecznej Agnieszka Ścigaj, Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Przewodnicząca Komisji Polityki Prorodzinnej i Społecznej Sejmiku Województwa Małopolskiego Marta Mordarska, Metropolita Senior Krakowski J.E. Kard. Stanisław Dziwisz oraz Biskup Pomocniczy Tarnowski Artur Ważny. Spotkanie uświetnił koncert Kapeli Ludowej „Wiślanie” Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie.